Na ovoj stranici možete pronaći linkove Internet prezentacija gimnazija i srednjih stručnih škola u Srbiji.

 

GIMNAZIJE:

XII beogradska gimnazija Voždovac
Aleksinačka gimnazija Aleksinac
Valjevska gimnazija Valjevo
Gimnazija Bečej

Gimnazija Vrnjačka Banja
Gimnazija Ivanjica

Gimnazija Inđija
Gimnazija Kosovska Mitrovica

Gimnazija Kraljevo
Gimnazija Kruševac
Gimnazija Kuršumlija
Gimnazija Leskovac
Gimnazija Mladenovac

Gimnazija Paraćin
Gimnazija Senta
Gimnazija Smederevo

Gimnazija Čačak
Gimnazija "20. oktobar" Bačka Palanka
Gimnazija "9. maj" Niš
Gimnazija "Bora Stanković" Vranje
Gimnazija "Bora Stanković" Niš

Gimnazija "Borislav Petrov-Braca" Vršac
Gimnazija "Veljko Petrović" Sombor

Gimnazija "Vuk Karadžić" Babušnica
Gimnazija "Vuk Karadžić" Loznica

Gimnazija "Vuk Karadžić" Trstenik
Gimnazija "Dušan Vasiljev" Kikinda

Gimnazija za talentovane učenike "Deže Kostolanji" Subotica
Gimnazija "Isidora Sekulić" Novi Sad

Gimnazija "Jan Kolar" sa domom učenika Bački Petrovac
Gimnazija "Jovan Jovanović-Zmaj" Novi Sad
Gimnazija "Josif Pančić" Bajina Bašta
Gimnazija "Mihajlo Pupin" Kovačica
Gimnazija "Nikola Tesla" Apatin
Gimnazija "Pivo Karamatijević" Nova Varoš
Gimnazija Pirot Pirot
Gimnazija "Sveti Kirilo i Metodije" Dimitrovgrad
Gimnazija "Sveti Sava" Požega
Gimnazija "Sveti Sava" Savski Venac

Gimnazija "Svetozar Marković" Jagodina
Gimnazija "Svetozar Marković" Novi Sad
Gimnazija "Svetozar Marković" Subotica
Gimnazija "Svetozar Marković" Surdulica
Gimnazija "Svetozar Miletić" Srbobran
Gimnazija "Stevan Puzić" Ruma
Gimnazija "Stevan Sremac" Niš

Gimnazija "Takovski ustanak" Gornji Milanovac
Gimnazija u Obrenovcu Obrenovac

Gimnazija "Uroš Predić" Pančevo
Deveta beogradska gimnazija "Mihailo Petrović Alas" Novi Beograd
Deseta gimnazija "Mihajlo Pupin" Novi Beograd
Druga kragujevačka gimnazija Kragujevac
Zemunska gimnazija Zemun

Zrenjaninska gimnazija Zrenjanin
Karlovačka gimnazija Sremski Karlovci

Knjaževačka gimnazija Knjaževac
Matematička gimnazija Stari Grad
Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica

Negotinska gimnazija Negotin
Osma beogradska gimnazija Voždovac
Palanačka gimnazija Smederevska Palanka
Požarevačka gimnazija Požarevac
Prva beogradska gimnazija Stari Grad
Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
Prijepoljska gimnazija Prijepolje

Sedma beogradska gimnazija Zvezdara
Sportska gimnazija Savski Venac

Treća beogradska gimnazija Vračar
Četvrta beogradska gimnazija Savski Venac
Četrnaesta gimnazija Beograd
Užička gimnazija Užice

Filološka gimnazija Savski Venac
Šabačka gimnazija Šabac
Šesta beogradska gimnazija Zvezdara

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE - Školska uprava Zrenjanin:

Baletska škola "Dimitrije Parlić" Pančevo
Ekonomsko-trgovinska škola "Paja Marganović" Pančevo

Ekonomsko-trgovinska srednja škola Senta
Ekonomsko-trgovinska škola "Jovan Trajković" Zrenjanin
Elektrotehnička i građevinska škola "Nikola Tesla" Zrenjanin

Elektrotehnička škola "Nikola Tesla" Pančevo
Mašinska škola "Pančevo" Pančevo

Medicinska škola Zrenjanin
Medicinska škola "Stevica Jovanović" Pančevo

Muzička škola "Jovan Bandur" Pančevo
Muzička škola "Josif Marinković" Zrenjanin
Poljoprivredna škola "Josif Pančić" Pančevo

Poljoprivredno-tehnički srednjoškolski centar "Besedeš Jožef" Kanjiža
Srednja medicinska škola Senta
Srednja poljoprivredna škola Zrenjanin
Srednja stručna škola "Vasa Pelagić" Kovin

Srednja škola Novi Bečej
Srednja škola "Dositej Obradović" Novi Kneževac
Tehnička škola Ada
Tehnička škola Zrenjanin
Tehnička škola Kikinda
Tehnička škola "23. maj" Pančevo

Hemijsko-medicinska škola Vršac
Hemijsko-prehrambena i tekstilna škola "Uroš Predić" Zrenjanin

Hemijsko-prehrambena srednja škola Čoka
Škola za osnovno i srednje obrazovanje "Jelena Varjaški" Vršac
Škola za osnovno i srednje obrazovanje "Mara Mandić" Pančevo
Školski centar "Nikola Tesla" Vršac

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE - Školska uprava Sombor:

Gimnazija i ekonomska škola "Jovan Jovanović-Zmaj" Odžaci
Muzička škola Subotica
Politehnička škola Subotica

Poljoprivredna škola Bačka Topola
Srednja građevinska i drvoprerađivačka stručna škola Apatin

Srednja ekonomska škola Sombor
Srednja ekonomska škola "Bosa Milićević" Subotica
Srednja medicinska škola Subotica
Srednja medicinska škola "Dr Ružica Rip" Sombor
Srednja poljoprivredno-prehrambena škola Sombor
Srednja tehnička škola Sombor
Srednja tehnička škola "Mihajlo Pupin" Kula
Srednja škola "Sveti Sava" Sombor
Tehnička škola "Ivan Sarić" Subotica
Tehnička škola sa domom učenika Apatin
Hemijsko-tehnološka škola Subotica
Škola za osnovno i srednje obrazovanje "Vuk Karadžić" Sombor

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE - Školska uprava Novi Sad:

Baletska škola Novi Sad
Ekonomska škola "9. maj" Sremska Mitrovica
Ekonomsko-trgovinska škola Bečej
Elektrotehnička škola "Mihajlo Pupin" Novi Sad
Medicinska škola "7. april" Novi Sad
Medicinska škola "Draginja Nikšić" Sremska Mitrovica
Muzička škola "Isidor Bajić" Novi Sad
Muzička škola "Petar Kranjčević" Sremska Mitrovica

Poljoprivredna škola Bač
Poljoprivredna škola sa domom učenika Futog Novi Sad
Saobraćajna škola "Pinki" Novi Sad
Srednja mašinska škola Novi Sad
Srednja poljoprivredno-prehrambena škola "Stevan Petrović-Brile" Ruma
Srednja stručna škola "Borislav Mihajlović Mihiz" Irig
Srednja stručna škola "Radivoj Uvalić" Bačka Palanka
Srednja tehnička škola "Mileva Marić" Titel
Srednja tehnička škola "Nikola Tesla" Sremska Mitrovica

Srednja škola "Dr Đorđe Natošević" Inđija
Srednja škola "Svetozar Miletić" Novi Sad
Tehnička škola Bečej
Tehnička škola "9. maj" Bačka Palanka
Tehnička škola "Mihajlo Pupin" Inđija
Tehnička škola "Nikola Tesla" Šid
Tehnička škola "Pavle Savić" Novi Sad
Škola za osnovno i srednje obrazovanje "Milan Petrović" Novi Sad

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE - Školska uprava Beograd:

Arhitektonska tehnička škola Zvezdara
Baletska škola "Lujo Davičo" Stari Grad
Vazduhoplovna akademija Stari Grad
Geodetska tehnička škola Zvezdara
Geološka i hidrometeorološka škola "Milutin Milanković" Voždovac

Građevinska škola Zvezdara
Građevinska tehnička škola Zvezdara
Grafička škola Novi Beograd
Druga ekonomska škola Voždovac
Elektrotehnička škola "Nikola Tesla" Stari Grad
Elektrotehnička škola "Rade Končar" Palilula
Elektrotehnička škola "Stari Grad" Stari Grad

Zubotehnička škola Zvezdara
Srednja mašinska škola "Radoje Dakić" Rakovica
Medicinska škola Zvezdara
Medicinska škola "Beograd" Savski Venac
Medicinska škola "Nadežda Petrović" Zemun

Muzička škola "Vatroslav Lisinski" Čukarica
Muzička škola "Davorin Jenko" Rakovica
Muzička škola "Josip Slavenski" Vračar
Muzička škola "Kosta Manojlović" Zemun
Muzička škola "Mokranjac" Stari Grad
Muzička škola "Stanković" Vračar

Politehnika škola za nove tehnologije Novi Beograd
Poljoprivredna škola sa domom učenika PK "Beograd" Palilula
Poljoprivredno-hemijska škola Obrenovac
Pravno-birotehnička škola "Dimitrije Davidović" Zemun
Pravno poslovna škola Beograd Stari Grad
Prva ekonomska škola Stari Grad
Saobraćajno-tehnička škola Zemun
Srednja zanatska škola Rakovica
Srednja tehnička PTT škola Palilula

Srednja turistička škola Novi Beograd
Srednja škola Grocka

Tehnička škola Mladenovac
Tehnička škola Obrenovac
Tehnička škola "Drvo art" Stari Grad

Tehnička škola "Novi Beograd" Novi Beograd
Tehnička škola za dizajn kože Savski Venac
Tehnoart Beograd-škola za mašinstvo i umetničke zanate Zvezdara
Trgovačka škola Stari Grad
Ugostiteljsko-turistička škola Savski Venac
Farmaceutsko-fizioterapeutska škola Zvezdara
Hemijsko-prehrambena tehnološka škola Čukarica
Škola za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju Savski Venac
Škola za dizajn Savski Venac

Škola za dizajn tekstila Voždovac
Škola za osnovno i srednje obrazovanje "Vožd" Voždovac
Škola sa domom učenika za učenike oštećenog vida "Veljko Ramadanović" Zemun

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE - Školska uprava Požarevac:

Ekonomsko-trgovinska škola Požarevac
Ekonomsko-trgovinska škola Smederevo
Ekonomsko-ugostiteljska škola "Vuk Karadžić" Velika Plana
Muzička škola "Kosta Manojlović" Smederevo

Politehnička škola Požarevac
Poljoprivredna škola sa domom učenika "Sonja Marinković" Požarevac

Srednja škola Veliko Gradište
Tekstilno-tehnološka i poljoprivredna škola "Despot Đurađ" Smederevo

Tehnička škola Žagubica
Tehnička škola Smederevo
Tehnička škola "Nikola Tesla" Velika Plana
Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje "Stevan Mokranjac" Požarevac

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE - Školska uprava Valjevo:

Ekonomska škola "Valjevo" Valjevo
Ekonomsko-trgovinska škola Šabac
Medicinska škola "Dr Andra Jovanović" Šabac
Medicinska škola "Dr Miša Pantić" Valjevo

Muzička škola "Živorad Grbić" Valjevo
Muzička škola "Mihailo Vukdragović" Šabac
Poljoprivredna škola sa domom učenika "Valjevo" Valjevo
Posavotamnavska srednja škola Vladimirci
Srednja ekonomska škola Loznica
Srednja škola Krupanj
Srednja škola "17. septembar" Lajkovac
Srednja škola "Vuk Karadžić" Ljubovija
Srednja škola "Sveti Sava" Loznica
Stručna hemijska i tekstilna škola Šabac

Tehnička škola Valjevo
Tehnička škola Šabac
Škola za umetničke zanate Šabac

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE - Školska uprava Užice:

Ekonomska škola Užice
Mašinsko-elektrotehnička škola Priboj
Medicinska škola Užice
Muzička škola "Vojislav-Lale Stefanović" Užice
Srednja škola "Sveti Ahilije" Arilje

Tehnička škola Bajina Bašta
Tehnička škola Kosjerić
Tehnička škola Nova Varoš
Tehnička škola Požega
Tehnička škola Užice
Tehnička škola "Radoje Ljubičić" Užice

Ugostiteljsko-turistička škola Čajetina
Umetnička škola Užice

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE - Školska uprava Čačak:

Ekonomska škola Čačak
Ekonomsko-trgovačka škola "Knjaz Miloš" Gornji Milanovac
Mašinsko-saobraćajna škola Čačak
Medicinska škola Čačak
Prehrambeno-ugostiteljska škola Čačak
Tehnička škola Čačak
Škola za osnovno muzičko obrazovanje "Dr Vojislav Vučković" Čačak

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE - Školska uprava Kragujevac:

Druga tehnička škola Kragujevac
Medicinska škola sa domom učenika "Sestre Ninković" Kragujevac
Muzička škola "Dr Miloje Milojević" Kragujevac
Politehnička škola Kragujevac
Prva tehnička škola Kragujevac
Srednja škola Lapovo

Srednja škola "Nikola Tesla" Batočina
Tehnička škola "Mileta Nikolić" Aranđelovac
Trgovinsko-ugostiteljska škola "Toza Dragović" Kragujevac
Škola sa domom za učenike oštećenog sluha Kragujevac

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE - Školska uprava Jagodina:

Ekonomsko-trgovinska škola Paraćin
Elektrotehnička i Građevinska škola "Nikola Tesla" Jagodina
Poljoprivredno-veterinarska škola sa domom učenika "Svilajnac" Svilajnac
Prva tehnička škola Jagodina
Srednja škola Svilajnac
Škola za muzičke talente Ćuprija

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE - Školska uprava Zaječar:

Ekonomsko-trgovinska škola Bor
Ekonomsko-trgovinska škola Zaječar
Mašinsko-elektrotehnička škola Bor
Medicinska škola Zaječar
Poljoprivredna škola sa domom učenika "Rajko Bosnić" Negotin
Srednja škola "Branislav Nušić" Sokobanja

Srednja škola "Sveti Sava" Kladovo
Tehnička škola Bor
Tehnička škola Zaječar
Tehnička škola Knjaževac
Tehnička škola Majdanpek

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE - Školska uprava Kraljevo:

Ekonomsko-trgovinska škola Kraljevo
Elektro-saobraćajna tehnička škola "Nikola Tesla" Kraljevo
Medicinska škola Kraljevo
Mašinska tehnička škola "14. oktobar" Kraljevo

Medicinska škola Kraljevo
Medicinska škola Novi Pazar
Muzička škola "Stevan Mokranjac"Kraljevo
Poljoprivredno-hemijska škola "Dr Đorđe Radić" Kraljevo
Ugostiteljsko-turistička škola Novi Pazar
Ugostiteljsko-turistička škola sa domom učenika Vrnjačka Banja
Umetnička škola u Kraljevu Kraljevo
Šumarska škola Kraljevo

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE - Školska uprava Kruševac:

Ekonomsko-trgovinska škola Kruševac
Srednja škola Brus
Srednja škola Varvarin
Tehnička škola Kruševac
Tehnička škola Trstenik

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE - Školska uprava Niš:

Građevinska tehnička škola "Neimar" Niš
Ekonomska škola Kuršumlija
Ekonomska škola Pirot
Elektrotehnička škola "Mija Stanimirović" Niš
Elektrotehnička škola "Nikola Tesla" Niš
Mašinska tehnička škola "15. maj" Niš
Mašinska škola Niš
Medicinska škola "Dr Milenko Hadžić" Niš
Mlekarska škola sa domom učenika "Dr Obren Pejić" Pirot
Poljoprivredna škola "Šumatovac" Aleksinac
Pravno poslovna škola Niš

Srednja stručna škola Pirot
Tehnička škola Pirot
Tehnička škola "15. maj" Prokuplje

Tehnička škola "Prota Stevan Dimitrijević" Aleksinac
Umetnička škola Niš

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE - Školska uprava Leskovac:

Ekonomska škola "Đuka Dinić" Leskovac
Ekonomsko-trgovinska škola Vranje
Muzička škola "Stanislav Binički" Leskovac

Srednja škola Grdelica
Stručna škola "Sveti Sava" Bujanovac
Tehnička škola Vladičin Han
Tehnička škola Vlasotince
Tehnička škola Vranje
Tehnička škola "Boško Krstić" Bojnik

Tehnička škola "Nikola Tesla" Surdulica
Trgovinsko-ugostiteljska škola Leskovac

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE - Školska uprava Kosovska Mitrovica:

Poljoprivredna škola Priština-Lešak
Tehnička škola "Nikola Tesla" Leposavić

Copyright © 2017 OŠ "Slavko Rodić" | Omladinska 4, 23312  Banatsko Veliko Selo | Tel/fаks: 0230/451-408 |
 | e-mail: osslavkorodicbvs@gmail.com | Svа prаvа zаdržаnа.

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com